Aktuální informace k prodeji dřevěných briket

Vážení zákazníci.

  • V současné době se na dřevo, pelety, brikety a další palivové suroviny ze dřeva vztahuje sazba DPH ve výši 15 procent. Po schválení daňového balíčku se tato skupina topných surovin přesune do sazby s 21 procentním zdaněním DPH.
  • Příjem objednávek celých palet na topnou sezónu 2023/2024 je zahájen. Po naplnění výrobní kapacity bude zastaven. Prodej briket není pro maloodběratele omezen.
  • Chtěli bychom Vám poděkovat, že jste se v loňském roce obrnili trpělivostí a přes dlouhé dodací lhůty nám zůstali věrní. Rok to nebyl jednoduchý pro nikoho. A jaká bude letošní topná sezóna se odhaduje jen těžko. Kde jsou ty časy kdy dostupnost či nedostupnost tuhých paliv ovlivňovaly jen klimatické podmínky.
  • Energetická krize, situace na Ukrajině, končící kůrovcová kalamita, snižování těžebních limitů to všechno jsou nové neznámé, které ovlivňují dostupnost a cenu i našich briket. Dobrá zpráva je, že vyrábíme a zatím máme i z čeho. Vás jen prosíme, objednejte si brikety včas, ať se vzájemně nedostaneme do úzkých.

Prodej briket mimo provozní dobu po telefonické dohodě na tel. 602 351 158.